Érettségi előkészítő 2014

Érettségi Előkészítő az Óbudai Egyetem

Kandó Kálmán Villamosmérnöki Karán

A tanfolyam a matematika érettségire és a középiskolás anyagnak az Egyetemen használt fontosabb fejezeteire készíti fel a résztvevőket. A kurzus hatékony segítséget nyújt a matematika ismereteinek alapos elmélyítésére, kiváló kiegészítés az iskolákban tanultakhoz, alaposabb tudás megszerzéséhez. Az előkészítő tanfolyam tematikája a középszintű érettségi vizsga követelményeinek megfelelően került kialakításra. A képzés folyamán feladatmegoldáson, gyakorláson alapuló, kiscsoportos (max. 30 fő) felkészülés zajlik. A tanfolyam végén próba érettségit írhat.

A tanfolyamokat hétköznapokon (péntek kivételével) 17 - 19.35 között tartjuk.

Heti óraszám: 1 x 3 tanóra (egy tanóra 45 perc)

• Teljes óraszám: 27 tanóra
  • Tanfolyam díja: 24.000 Ft/fő (27% ÁFÁ-val együtt)
  • A tanfolyam tartama: 2014. február 17-től 2013. április 30-ig (csoporttól függően)
  • Jelentkezési időszak 2013. január 15. és 2013. február 9. között

A tanfolyamok helyszíne: Óbudai Egyetem, 1084 Budapest; Tavaszmező utca 15-17.

Jelentkezés postai úton vagy online itt.

A jelentkezésről szóló visszaigazolást, a banki átutalás adatait, ill. a csoportbeosztást e-mailben küldjük.

Kapcsolat: Baranyainé Szabó Piroska (szabo.piroska@kvk.uni-obuda.hu), telefon: 666-5181 (munkanapokon 9-14 között). Óbudai Egyetem, 1084 Budapest; Tavaszmező utca 15-17.